Stypy w Gospodzie na Piastowskiej

Odejście bliskiej osoby jest dla nas bardzo trudnym i bolesnym wydarzeniem. Słowo „ konsolacja” – pochodzące z języka łacińskiego oznacza pocieszenie. Spotkanie z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi po uroczystościach pogrzebowych ma pełnić właśnie taką rolę – nieść pocieszenie. Spotkaniem tym chcemy także podziękować za obecność na uroczystości, dać okazję do wspólnych rozmów i wspomnień.

W czasie przygotowań do pogrzebu organizacja przyjęcia pożegnalnego, odsuwa się na dalszy plan. Warto wtedy organizację konsolacji powierzyć nam czyli profesjonalnemu i odpowiedzialnemu zespołowi.

 

Gospoda na Piastowskiej to wyjątkowy lokal, który zapewni Państwu miłą i spokojną atmosferę.

Zadbamy, aby przyjęcie było stonowane, eleganckie, oprawa uroczystości stosowna do okazji, a obsługa taktowna i empatyczna.

W naszej restauracji serwujemy smaczne, tradycyjne dania kuchni polskiej, z których wspólnie z Managerem możecie Państwo wybrać odpowiednie pozycje. Menu dostosujemy indywidualnie do Państwa życzeń i preferencji. Zastosujemy się do ewentualnych diet i nietolerancji pokarmowych.

Gospoda na Piastowskiej jest dużym, eleganckim i przestronnym lokalem. Cały obiekt jest klimatyzowany. Zależnie od ilości Gości, mają Państwo do dyspozycji: 2 kameralne sale dla przyjęć do 30 osób (na parterze i na 1 piętrze) oraz salę bankietową dla 30 do 100 osób. Każda rodzina, gromadząca się na stypę, ma zapewnioną salę na wyłączność. Gwarantujemy pełną prywatność i spokój podczas całego przyjęcia.

Sale dolne oraz toalety przystosowane są dla osób niepełnosprawnych.

W lecie dodatkowym atutem jest zacieniony ogród.

Gospoda na Piastowskiej mieści się tuż przy Błoniach Krakowskich na rogu ulic Piastowskiej i Mydlnickiej, w niedalekiej odległości i z dogodnym dojazdem z cmentarzy: na Salwatorze, w Mydlnikach, na Pasterniku. Często przygotowujemy też konsolacje dla osób organizujących pogrzeby na cmentarzu Rakowickim.

Dużym udogodnieniem są nasze 2 prywatne parkingi na ok 24 samochody.

Wszystkich, którzy są zainteresowani zorganizowaniem konsolacji w naszym lokalu prosimy o kontakt w celu dokonania rezerwacji oraz ustalenia niezbędnych szczegółów.

Formularz